statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka przegrana w Bytyniu

• autor: wit225, 2015-05-29 14:33

W ostatniej kolejce ponieśliśmy wysoką porażkę w meczu z Złotymi. Ostatnie 15 minut zadecydowało o takim wyniku, gdyż do tego momentu był remis.

W pierwszych minutach lekką przewagę mieli goście, ale szybko mecz się wyrównał i każda z drużyn miała swoje sytuacje do zdobycia bramek. Niestety skuteczność nas ostatnio zawodzi i po nie wykorzystaniu dobrych sytuacji goście po ładnej akcji strzelili nam pierwszą bramkę w 25 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, jak i też żadna z drużyn nie miała większej przewagi.

W drugiej połowie mocniej zaatakowaliśmy, mając kolejne sytuacje, a goście więcej nastawili się na grę z kontry. W 65 minucie po bardzo dobrym podaniu od Andrzeja piłkę otrzymał Adam Witkowski i płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. W kolejnej sytuacji goście mieli świetną okazję, ale nasz bramkarz wybronił. Po chwili my powinniśmy prowadzić, ale ponownie skuteczność zawiodła. W 73 minucie wychodziliśmy szybką akcją ale niecelne podanie obrońcy wylądowało przy zawodniku Złotych i szybkim podaniem uruchomił napastnika, który na tyle mocno uderzył, że nasz bramkarz mając złapaną prawie piłkę jednak wypuścił i wpadła pechowo do bramki. Od tego momentu stanęliśmy i kolejne bramki posypały się w ciągu 10 minut. Wynik 6-1 nie do końca oddaje przebieg meczu, ale nie pozostaje nam nic innego jak poprawić grę w obronie bo w tą niedzielę była fatalna w końcówce meczu.

Musimy się zmobilizować i zdecydowanie lepiej zagrać w kolejnym ligowym meczu już w sobotę w Sapowicach.